HiTECH nabídka:

Probíhající akce:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@esko.cz

 

Kamera do auto s fotoaparátem, auto kamera, černá skříňka D011 se záznamem na SD ve smyčce, SPY CAM

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Auto-moto kamery, černé skříňky a couvací kamery
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Kamery špionážní s vlastní pamětí
Elektronika » Auto elektronika » Černé skříňky do auta

Cena s DPH:845.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Minikamera D011 se záznamem. Možnost NonStop záznamu (současné nabíjení i záznam a automatický přepis starých záznamů). Kamera je dodávaná s držákem s přísavkou (použití v autě).

Potřebujete trvalé monitorování prostoru pomocí minikamery se záznamem a to se záznamem obrazu i zvuku? Potom doporučujeme tento typ minikamery, která disponuje možností trvalého provozu, tedy nahrávání i při napájení kamery z externího napáječe a průběžné dobíjení vestavěného akumulátoru. Současně můžete využít i automatického přepisu nejstarších záznamů při zaplnění paměťové karty používané s minikamerou. K dispozici tak máte při použití 4GB paměťové karty vždy více než 2 hodiny posledních videozáznamů (při použití 8GB karty více než 4 hodiny).
Možnost současného napájení minikamery a záznamu platí pouze při napájení z externího USB napáječe, nikoli při připojení do USB portu PC. Jakmile připojíte kameru k PC, dochází k nabíjení vestavěného akumulátoru, ale není možné nahrávat, protože minikamera se automaticky přepne do režimu externího disku (jako běžná ''fleška'', nebo paměťová karta).
Mini kamera je v odolném celokovovém provedení a součástí dodávky je také držák s přísavkou (jako např. pro navigaci), pro snadnou instalaci minikamery do automobilu. Vyznavači adrenalinu tak mohou mít k dispozici záznam své extrémní jízdy v autě nebo na motorce.
Mini kamera nahrává v režimu plynulého videa (30 snímků/sekundu) do formátu AVI. Tento formát je možné přehrát ve všech běžných PC přehrávačích videa (např. Windows media player, WinAmp apod.)
Minikamera je určená také pro připojení k PC pomocí dodávaného USB kabelu a kamera se pak chová jako externí disk (jako běžná ''fleška'') ze kterého můžete přehrávat záznamy (videa) přímo na počítači. Další možností je vyjmutí paměťové karty a její vložení do čtečky paměťových karet v PC.
Nabíjení akumulátoru minikamery se provádí připojením k USB portu PC, nebo připojením k libovolné USB nabíječce (sítové nebo autonabíječce). Nabíječky nejsou součástí dodávky, je možné ji dokoupit zde do zásuvky 220V nebo zde autonabíječku.
Velkou výhodou této minikamery je vysoké rozlišení videozáznamu a záznam i zvuku a dále také možnost výměny vestavěného Li-ion akumulátoru po ukončení jeho životnosti za jiný, dále velký horizontální úhel záběru minikamery (přes 90 stupňů), objektiv s vysokou světelností, kvalitní kompenzace protisvětla a automatické řízení zisku.
Tuto minikameru můžeme, vzhledem k rozsáhlým možnostem použití, kvalitě provedení a technickým parametrům jednoznačně doporučit.

Vlastnosti:
- Nahrávání v reálném čase do formátu AVI (MJPEG)
- Možnost využít jako webkameru
- Podpora paměťových karet do 16GB
- Přehrávání videa na PC
- Celokovový duralový plášť kamery
- Záznamy ve standardním AVI formátu přehratelné i ve windows media player

Minikamera D011 se záznamem - Technické parametry:
- Video komprese: AVI video format, 720x480px (motion JPEG)
- Nahrávání zvuku: Ano
- Velikost videonahrávky: 1,8GB/1hodinu záznamu
- Typ senzoru: 1/4 color CMOS (3Mpix)
- Objektiv: 2.36 mm (F 1.76)
- Automatické řízení zisku: Ano
- Vyvážení bílé: Ano
- Automatická závěrka: 1/81/5000 sekund
- Video výstup: AVI file, USB
- Počet snímků za vteřinu při videozáznamu: 30 (plynulé video)
- Video rozlišení: 720x480px
- Indikace: LED indikátory
- Typ paměťové karty: Micro SD
- Zvukový záznam synchronizovaný s videozáznamem
- Odběr proudu při záznamu: 180mA
- Typ vestavěného akumulátoru: Li-ion 490mAh
- Rozměry: 87mm (délka) x 25mm (průměr)
- Hmotnost: 80g
- Barva minikamery: Černá

Minikamera D011 se záznamem - Rozsah dodávky:
- Kamera D011 se záznamem
- Držák kamery + přísavka a stojánek
- USB kabel
- Návod k obsluze

Paměť 16GB MicroSD SDHC vhodnou pro tuto kameru je možné koupit zde

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“
 

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@eSko.cz
 

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Produkty ve slevě: