HiTECH nabídka:

Probíhající akce:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@esko.cz

 

Přívěšek na klíče s GSM odposlechem přes mobilní telefony - VOLÁ ZPĚT - X901

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GSM odposlechová zařízení - štěnice

Cena s DPH:2380.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Tato nenápadná štěnice se dokáže aktivovat hlasem a zavolat na Vámi předprogramované tel. číslo. Lze využít i jako bezpečnostní zařízení.
 

Odposlouchávací zařízení vhodně umístíte. Poté zvolíte zda-li Vám má volat zpět když zaznamená zvuk nebo jestli si ji přejete aktivovat zavoláním na číslo SIM karty, kterou jste vložili. Odkudkoliv zavoláte na číslo SIM karty ve štěnici (jakoukoli SIM kartu pohodlně vložíte ze strany přístroje), uslyšíte ihned aktuální dění v okolí mikrofonu, nebo počkáte až Vám štěnice zavolá sama.

Narozdíl od jiných výrobků je tato GSM štěnice vybavena funkcí aktivace hlasem a zpětného zavolání. Nebudete tak už marnit čas a peníze voláním, když v okruhu štěnice nebude probíhat žádný rozhovor, ale GSM štěnice Vám zavolá sama, jakmile v okolí nějaký zvuk zaregistruje.
 

Pokud váš mobilní telefon umí nahrávat hovory, lze touto funkcí získat záznam, který pak můžete exportovat např. do počítače pro jednodušší vyhodnocení záznamu, uložit si jej, vypálit ... Mikrofon má automatické řízení citlivosti, tudíž pro něj není problém monitorovat zvuk v blízkosti od centimetrů až po řády metrů.

Další možností využití je např. zabezpečení automobilu. Pokud si pořídíte SIM kartu od operátora s možností lokalizace, např. T-mobile lokátor, tak můžete kdykoliv jednoduše zjistit přesnou GPS pozici Vašeho vozu. Navíc můžete zavolat na číslo GSMspy II a poslouchat co se děje ve voze.

miniautrní GSM štěnice
■nepotřebujete nic, jen svůj mobilní telefon, nebo pevnou linku z které na GSM štěnici voláte
■žádné dráty, žádné radiové vlny na krátkou vzdálenost, žádný speciální přijímač ...
■pouze telefonní spojení s GSM štěnicí, která přenáší mikrofonem zvuk ze svého okolí
■do telefonní GSM štěnice můžete vložit jakoukoliv SIM kartu a na její číslo pak ihned volat
■pro téměř bezplatné volání na ni, lze využít různé výhodně tarify jednotlivých operátorů
■provoz je dle konkrétních podmínek a provedení několik desítek hodin na jedno nabití baterie, případně NON-STOP při napojení na síť.
■automatické řízení citlivosti AGC (automatic gain control)
■snadná výměna za jakoukoliv SIM kartu, přístroj není blokovaný!
■vkládaná SIM karta musí mít vypnutý PIN (lze nastavit v jakémkoli telefonu)
■zapnutí odposlechu - automatické přijmutí hovoru po prvním zazvonění - bez zvuku, či světelné diody
 

Výrobek je možné nabíjet buď v USB portu počítače nebo pomocí napájecího a nabíjecího adaptéru do běžné zásuvky 220V na USB zde nebo pomocí autonabíječky na 12-24V s USB portem, kterou je možné objednat zde.

Co vše je v ceně?
■GSM spy - odposlouchávací zařízení s baterií
■USB kabel

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@eSko.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.

 

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Produkty ve slevě: