HiTECH nabídka:

Probíhající akce:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@esko.cz

 

Štěnice GSM spy - mikro mobil na odposlech - nejmenší GSM odposlech na světě

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GSM odposlechová zařízení - štěnice

Cena s DPH:1690.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Kompaktní extrémně malá a výkonná GSM štěnice
- Malý a kompaktní design - lze volitelně skrýt do jakéhokoliv zařízení, či bytových doplňků... například krabička cigaret, panenka , počítač apod.
- Jasně snímá hlasy a zvuky z 5 m okruhu (vyzkoušeno až 10 metrů)
- Přenáší audio prostřednictvím GSM sítě mobilního telefonu
- Snadné použití: stačí zasunout SIM kartu, čímž se zapne přístroj, pak již stačí pouze zavolat na číslo vložené SIM karty a začít monitorovat místnost apod.
- Baterie se dobijí připojením k portu USB v počítači, nebo z přiložené USB nabíječky AC (230V)

Upozornění! Doporučujeme použít např. jako dětskou chůvu. Špionážní praktiky nejsou legální. Můžete být kdekoliv na světě a mít přitom okamžitou kontrolu - odposlech prostoru, místa, kam je GSMspy štěnice umístěna - tedy, jedná se o odposlech na neomezeně dlouhou vzdálenost. Takto si můžete bezpečně vždy kontrolovat svůj byt, kancelář, pokoj dětí, zda spí, nebo pláčou ..., vlastně jakýkoliv prostor skutečně bez omezení vzdálenosti přenosu!!!

GSMspy vhodně umístíte. Poté odkudkoliv zavoláte na číslo GSMspy (jakoukoli SIM kartu pohodlně vložíte ze strany přístroje), uslyšíte ihned aktuální dění v okolí mikrofonu.

Pokud váš mobilní telefon umí nahrávat hovory, lze touto funkcí získat záznam, který pak můžete exportovat např. do počítače pro jednodušší vyhodnocení záznamu, uložit si jej, vypálit ... Mikrofon má automatické řízení citlivosti, tudíž pro něj není problém monitorovat zvuk v blízkosti od centimetrů až po řády metrů.

Další možností využití je např. zabezpečení automobilu. Pokud si pořídíte SIM kartu od operátora s možností lokalizace, např. T-mobile lokátor, tak můžete kdykoliv jednoduše zjistit přesnou GPS pozici Vašeho vozu. Navíc můžete zavolat na číslo GSMspy a poslouchat co se děje ve voze.

miniautrní GSM štěnice
■nepotřebujete nic, jen svůj mobilní telefon, nebo pevnou linku z které na GSM štěnici voláte
■žádné dráty, žádné radiové vlny na krátkou vzdálenost, žádný speciální přijímač ...
■pouze telefonní spojení s GSM štěnicí, která přenáší mikrofonem zvuk ze svého okolí
■do telefonní GSM štěnice můžete vložit jakoukoliv SIM kartu a na její číslo pak ihned volat
■pro téměř bezplatné volání na ni, lze využít různé výhodně tarify jednotlivých operátorů
■provoz je dle konkrétních podmínek a provedení několik desítek hodin na jedno nabití baterie, případně NON-STOP při napojení na síť.
■automatické řízení citlivosti AGC (automatic gain control)
■snadná výměna za jakoukoliv SIM kartu, přístroj není blokovaný!
■vkládaná SIM karta musí mít vypnutý PIN (lze nastavit v jakémkoli telefonu)
■zapnutí odposlechu - automatické přijmutí hovoru po prvním zazvonění - bez zvuku, či světelné diody
■nabíječka do sítě na neomezený provoz
 

Co vše je v ceně?
■GSM spy - odposlouchávací zařízení s baterií
■USB kabel
 

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@eSko.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.


 

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Produkty ve slevě: